Ana menüyü aç

SAGU β

İşler

  • footer' Mobil footerda Destan Dünyası linkinin yerinde Gizlilik yazıyor. Düzeltebilirsek düzeltelim.
  • İndir konusunun tartışılması lazım.
  • sayfa altbaşlık kullanan sayfaları link olmaktan çıkar.
  • Kartlar ve buttonlar - kart türlerine göre renk konusunda da karar lazım (hamle çeşitleri yeni bir konu başlığı oldu artık Hamleler). Bu arada button konusunu da çözmek lazım. dpl-small-item ve button gibi şablonlar/classlar uçuşuyor ortalıkta.
  • Yaratık sayfası
  • İye sayfalarının yapısı diğer tinlerden biraz farklı
  • Alıntı şablonu

Arama

Arama yarım sözcükleri bulamıyor şu anda ayrıca türkçe ingilizce harfler meselesi de var (cizelge). Cirrus Search kurup bakmak lazım ama sıkıntılı olabilir. Ayrıca bunun sonucunda user araması Lockdown extension sorunu çıkmadığından emin ol. Command shell kullanamadığımız için search sıkıntısını henüz çözemiyoruz.

İndir Konusu

Özel bir indir butonu tasarlanacak mı? Belki kenarında ok resmi olacak şekilde bir div yapılabilir.

Oyun Malzemesi sayfasında örnek var.

İndir diye bir kategori olacak herhalde.

Ayrıca, gerek DPL ile, gerek elle çalışan bir İndir sistemi düşünmek lazım. Her şeyi PDF yapacağımızı tahmin ediyorum (serüvenler ve haritalar dahil).

Serüvenler

PDF olacaklar

Serüven: alan adını açtım, bekliyor. Hepsinin kendi sayfası, synopsisi ve download seçeneği olabilir böylece. Hem de gerekli yerlerde DPL bir arada listeleyebilir.

-Serüvenin tamamı ayrıca wiki sayfasınnda da bulunabilir. PDF ayrıca indirilebilir olur.--Ubeyd (mesaj) 18.43, 27 Aralık 2018 (+03)

Ana Sayfa Formatı Fikirler

Ilgana'ya hoşgeldin! Süreklerin obalarından, tüten topraklara, kentlerin ürkütücü surlarından, unutulmuş yıkıntılara uzanan, olağanüstü serüvenler seni ve arkadaşlarını bekliyor...

Yeni Haberler Başlarken Ilgana Destan Dünyası İndir Bir Kahraman Doğuyor Haritalar Öykücü Yurdu